Gotowa lub spersonalizowana recepcja

Wygląd urządzenia

Wybierz jeden z 3 wariantów lub skonfiguruj swoją własną recepcję

Do wyboru jedna z trzech klasycznych opcji lub pełna personalizacja

Dostępne są 3 podstawowe warianty Automatycznej Recepcji:

 • urządzenie z gablotą na klucze,
 • urządzenie ze skrytkami na klucze,
 • urządzenie z skrytkami na karty.

Można wybrać jedną z tych wersji lub wykonać spersonalizowane urządzenie i połączyć moduły np. dla 20 pokoi zrobić gablotę na klucze + 10 skrytek. Wszystkie urządzenia są konfigurowane według potrzeb klienta ustalania warunków umowy.

Jakie elementy posiada recepcja:

Moduł sterujący

 • 10-calowy ekran dotykowy,
 • czytnik kart dla obsługi obiektu,
 • terminal płatniczy,
 • podświetlone logo Automatycznej Recepcji,
 • kamera fotografująca (wyposażenie opcjonalne)
 • wygrawerowane logo Państwa obiektu (tylko w przypadku przeszklonej gabloty na klucze),
 • moduł przechowujący w formie gabloty na klucze lub skrytek.

Moduł przechowująco-wydający

 1. moduł w formie gabloty na klucze (przeszklona witryna z wygrawerowanym logo obiektu).
 2. moduł w formie skrytek (w każdej skrytce jest również miejsce na kopertę formatu C6 – 11,4 x 16,2 cm):
 • na klucze,
 • na karty.

Recepcja z gablotą na klucze

Ta Automatyczna Recepcja zdecydowanie będzie ozdobą Twojego hotelu. To elegancki wariant, który ma szklaną witrynę podświetlaną światłem LED. Na szybie wykonany jest mleczno-biały grawerunek z logo Twojego obiektu noclegowego. W gablocie widać wszystkie klucze, które umieszczone są w równych rzędach.

Klucze w gablocie są w w sposób trwały połączone z brelokiem blokowanym w gnieździe. Wyrwanie drzwi z zamka lub wyciągnięcie breloka bez autoryzacji spowoduje uruchomienie alarmu.

Wielkość witryny różni się w zależności od ilości kluczy. Niezależnie od tego ile ich jest, ta witryna zawsze wygląda ekskluzywnie i jest reprezentacyjna.

Recepcja ze skrytkami na klucze

Ta wersja bezobsługowej recepcji posiada skrytki, w których przechowywane są klucze umieszczone na breloku. We wnętrzu skrytki znajduje się gniazdo, w którym umieszczony jest brelok. 

Wszystkie skrytki są tej samej wielkości. Wymiary to: 15 x 20 x 35 cm. Drzwiczki otwierają się samoczynnie po poprawnej autoryzacji gościa. Po wyjęciu klucza, wymagane jest manualne zamknięcie skrytki. 

Recepcja ze skrytkami na karty

Urządzenie ze skrytkami przeznaczone do przechowywania kart wejściowych. Wewnątrz skrytki umieszczony jest slot, który odczytuje i identyfikuje karty. Dzięki temu mamy pewność, że gość zwrócił właściwą kartę. Idealnie sprawdzi się do hoteli, które korzystają z kart do otwarcia drzwi w apartamentach i/lub do zasilania energią w pokoju. Drzwi skrytek otwierają się samoczynnie po poprawnej autoryzacji gościa. Po wyjęciu zawartości, konieczne jest manualne zamknięcie drzwiczek. 

kluczyk

Przykłady indywidualnych realizacji

Spersonalizowana automatyczna recepcja może być stworzona z dowolnych modułów. Zobacz poniżej, jakie recepcje stworzyliśmy dla naszych klientów.