Jak wygląda współpraca?

Opis współpracy

Kupując lub wynajmując Automatyczną Recepcję zostajesz naszym klientem.  Pomagamy przy znalezieniu najlepszego rozwiązania, konfigurujemy i instalujemy urządzenie. Następnie przez cały czas trwania umowy służymy wsparciem.

Zamówienie oferty


Pierwszym etapem naszej współpracy jest zapoznanie się z ofertą. Należy zapoznać się z dostępnymi modułami, informacją, jak działają nasze urządzenia oraz cennikiem. 

Po wstępnym rozeznaniu zapraszamy do zamówienia indywidualnej oferty przez nasz formularz kontaktowy. Specjalista działu handlowego Automatycznej Recepcji odpowie najszybciej jak to możliwe. Nie później niż w ciągu 24h.

Ustalenie warunków

Specjalista działu handlowego skontaktuje się z Państwem w celu konsultacji wybranych opcji współpracy, konfiguracji urządzenia, wybranych modułów, kolorów i dodatków.

Każde z naszych urządzeń jest dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, tak aby spełniało jego oczekiwania.

Instalator musi potwierdzić możliwość montażu Automatycznej Recepcji. Kluczowe jest wybranie dobrze wyeksponowanego miejsca oraz doprowadzenie do niego zasilania oraz siedzi LAN.

Po ustaleniu specyfikacji, wstępnych warunków oraz potwierdzenia formy finansowania, następuje wizja lokalna.

Wizja lokalna

Wizyta specjalisty odpowiedzialnego za montaż oraz dobór odpowiednich rozwiązań jest konieczna do finalnej wyceny Automatycznej Recepcji.

Instalator zapoznaje się z obiektem oraz sposobem jego funkcjonowania i weryfikuje możliwość zastosowania założonych rozwiązań.

Po wizycie następuje finalna wycena systemu, czas realizacji oraz terminu montażu.

Wizje lokalne odbywają się na terenie całej Polski.

Podpisanie umowy

Po finalnym uzgodnieniu warunków współpracy, następuje podpisanie umowy.

Klient otrzymuje jej oryginał wraz załącznikami, zawierającymi techniczny opis rozwiązania.

Instalacja urządzenia

Montażem Automatycznej Recepcji zajmuje się wykwalikowany zespół serwisantów. Instalacja systemu trwa od 1 do 2 dni. Czas ten jest zależny od poziomu skomplikowania wybranego rozwiązania.

Tego samego dnia odbywa się także szkolenie z działania Automatycznej Recepcji dla administratorów obiektu.

Instalacja odbywa się zazwyczaj w ciągu 4-6 tygodni od podpisania umowy.

Użytkowanie Automatycznej Recepcji

W okresie użytkowania urządzenia zapewniamy zdalne wsparcie w konfiguracji i administracji systemem.

Serwis obowiązuje na terenie całego kraju. Serwisanci pojawiają się na miejscu w ciągu 48 godzin od zgłoszenia. W pilnych wypadkach do 24 h.

Nasze innowacyjne urządzenia wciąż ewoluują. Oprogramowanie stale się rozwija. Jesteśmy otwarci na sugestie i pomysły naszych klientów, w zakresie funkcjonalności i ulepszeń Automatycznej Recepcji.

W ramach przypomnienia działania urządzenia, przygotowaliśmy poniższą zakładkę. Krok po kroku tłumaczymy jak korzystać w Automatycznej Recepcji.

Po wstępnym rozeznaniu zapraszamy do zamówienia indywidualnej oferty przez nasz formularz kontaktowy. Specjalista działu handlowego Automatycznej Recepcji odpowie najszybciej jak to możliwe. Nie później niż w ciągu 24h.

Bezpieczeństwo

Stalowa obudowa wyposażona jest w zestaw czujników a oprogramowanie umożliwia wgląd w stan urządzenia w czasie rzeczywistym

Design

Nasze urządzenia zostały zaprojektowane tak, by można je było dopasować do każdego wnętrza

Automatyzacja

Samoobsługa przy meldowaniu i wymeldowaniu gości oraz wydawaniu kluczy i kart do pokoi

Nowoczesność

Uproszczenie obsługi stosuje się już w wielu branżach, czas na hotelarstwo