O firmie

O nas

Dowiedz się więcej o twórcach Automatycznej Recepcji

Automatyczna Recepcja SAIK

Bezobsługowa recepcja marki SAIK to nowoczesny produkt, który został stworzony w Polsce w 2020 roku. Jest przeznaczony dla hoteli, hosteli i innych obiektów noclegowych.

BT Electronics - właściciel Automatycznej Recepcji

Właścicielem Automatycznej Recepcji SAIK jest BT Electronics.
Przedsiębiorstwo powstało w 1995 roku w Krakowie i w dalszym ciągu ma tutaj swoją siedzibę. Od samego początku firma postawiła na wytwarzanie własnego oprogramowania i produkcję urządzeń elektronicznych.

Założyciele BT electronics są patriotami, którzy wspierają polską gospodarkę, płacąc podatki w Polsce i zatrudniając jedynie polskich specjalistów.

Marka SAIK to różne systemy i rozwiązania. W portfolio marki, oprócz Automatycznej Recepcji znajdują się takie produkty, jak: system inteligentnego zarządzania budynkiem HOMATIC, system wsparcia portiera, System Automatycznej Identyfikacji Kluczy. System depozytorów kluczy i przynależnego do nich oprogramowania sterującego osiągnął sukces i został wykorzystany również w Automatycznej Recepcji.

Inżynierowie i twórcy

Zespół BT Electronics, który tworzy produkty takie jak Automatyczna Recepcja to najwyższej klasy specjaliści z dziedziny elektroniki, mechaniki precyzyjnej, telekomunikacji i informatyki.

Dzięki pasji i kwalifikacjom naszych pracowników, firma jest postrzegana jako odpowiedzialny partner do współpracy.

Chętnie podejmujemy nowe wyzwania i dostarczamy naszym klientom optymalne narzędzia. 

Jakość produktów

Firma BT Electronics bierze odpowiedzialność za każdy swój produkt. Jesteśmy otwarci na sugestie i indywidualne potrzeby użytkowników naszych urządzeń. 

Spełniamy wymagania normy PN-EN ISO 9001:2009 w zakresie projektowania i produkcji oraz normy PN-EN ISO 14001 w odniesieniu do wymagań środowiskowych. Bt electronics podlega zewnętrznej kontroli i certyfikacji. Wszystkie depozytory SAIK, są zgodne z najnowszymi wytycznymi RODO.

Nagrody dla BT Electronics


2006
 
Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP) za system zarządzania kluczami SAIK
 

2016
Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP) za depozytor SAIK CAR służący do kontrolowanego przechowywania kluczy i dokumentów samochodowych

2018
Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP) za najnowsze urządzenie SAIK TUBE

Wizja firmy

Być najlepszą firmą w Europie w dziedzinie elektronicznego zarządzania kluczami i firmą pierwszego wyboru dla najbardziej wymagających klientów.

Misja firmy

Stawiamy na jakość i wciąż udoskonalamy każdy z naszych produktów. Wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów i nie spoczywamy na laurach. Innowacyjność i dbałość o klienta to podstawa naszego działania. Dbamy o niskie koszty, niezawodność naszych urządzeń i ciągły rozwój. Patrzymy w przyszłość i staramy się, aby każda nasz produkt, był produktem przyszłości.

Rozwój marki SAIK w Europie


Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
wspiera projekt dofinansowany
z Funduszy Europejskich, który jest realizowany przez firmę BT Electronics Sp. z o.o.
Dotyczy usług badawczo-rozwojowych związanych
z opracowywaniem innowacyjnego rozwiązania konstrukcji depozytora o zwiększonej odporności, 
służącego do przechowywania przedmiotów na próbę nieupoważnionego dostępu.

Wartość całkowita projektu: 49 500,00 PLN
Dofinansowanie projektu z UE: 44 550,00 PLN

 

Rezultatem badań są depozytory kluczy i przedmiotów SAIK o wymiarach do 750 x 580 x 200 mm, spełniają wymagania normy PN-EN 1627:2012 dla klasy RC. D